Tomasz Boguszewicz

Tomasz Boguszewicz

Associate, Corporate Practice
Tomasz jest ekspertem w dziedzinie komunikacji korporacyjnej,  relacji z mediami i analizy biznesowej. Były dziennikarz ekonomiczny największych polskich dzienników, m.in. „Rzeczpospolitej” i „Gazety Giełdy Parkiet”. Publikował także w „Bloomberg Businessweek” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”, a wcześniej m.in. w „Gazecie Wyborczej”.

Jako dziennikarz specjalizował się w analityce strategii spółek giełdowych, w szczególności branż ICT, telekomunikacji i finansowej. Zajmował się także tematyką społeczeństwa informacyjnego oraz innowacyjności w zróżnicowanych gałęziach gospodarki. Współtworzył coroczny ranking innowacyjnych samorządów dziennika „Rzeczpospolita”.

W zespole H+K Strategies od 2013 r. Wcześniej przez dwa lata dbał o komunikację zewnętrzną takich klientów jak First Data Polska, właściciel marki Polcard, Grupa Nokaut, Sophos oraz Wonga.com. Był także odpowiedzialny za projekty komunikacyjne takich klientów jak Evernote i BASF Polska na polskim rynku. Uczestniczył także w tworzeniu strategii komunikacyjnej Bird & Bird, międzynarodowej kancelarii prawnej specjalizującej się w ochronie własności intelektualnej.

W H+K Strategies pracuje dla takich klientów jak GTC S.A. (branża nieruchomości), AgustaWestland (branża zbrojeniowa) oraz Wärtsilä (energetyka). Tomasz współprowadzi także szkolenia medialne dla klientów H+K Strategies.

phone: +48 22 536 38 07
email: tomasz.boguszewicz@hkstrategies.com