Hill+Knowlton Strategies na świecie

H+K Strategies została założona w 1927 roku pod obowiązującą do 2012 roku nazwą Hill & Knowlton. Dziś posiada 81 oddziałów w 43 krajach na wszystkich kontynentach. Obsługujemy ponad tysiąc firm na całym świecie, 160 z nich to firmy z listy Fortune 500. Główna siedziba H+K mieści się w Nowym Jorku, a centrala regionu BENEC(Kraje Beneluksu oraz Europa Północna i Centralna) w Oslo.


H+K Strategies  ma na swoim koncie wiele międzynarodowych i lokalnych nagród oraz wyróżnień. Dwukrotnie była wybrana Agencją roku przez Holmes Report (2003, 2004), w 2006 roku zdobyła także tytuł „Najlepszej Agencji Roku” w konkursie Stevie International Business Awards.


“Od ponad 80 lat naszym celem jest sukces Twojego biznesu. Inspirujemy, zawsze wnikliwie poszukujemy prawdziwych insightów i zawsze proponujemy naszym klientom odważne działania. Przez całą dobę, wszędzie na świecie realizujemy strategie, które skutkują wymiernymi wynikami finansowymi. Na tym polega nasza mądrość”  Jack L. Martin Global Chairman and CEO.