Poszukujemy: associate (account manager)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko associate (account manager) do działu Technology

Wymagania:
- zainteresowanie tematyką nowych technologii
- minimum 4 lata doświadczenia w agencji PR (praca przy projektach dla klientów z branży technologicznej)
- znajomość rynku mediów zajmujących się tematyką technologii
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- wymagany bardzo dobry język angielski

Zakres obowiązków:
- prowadzenie dużych, międzynarodowych projektów pod nadzorem szefa działu
- współpraca z biurami H+K w Europie i na świecie
- bieżąca współpraca przy projektach realizowanych dla klientów działu Technology – m.in. Nokia, Facebook, Microsoft, Spotify, NetApp, Panasonic
- bieżące kontakty z dziennikarzami i blogerami z branży technologicznej
- współtworzenie strategii komunikacji dla klientów z branży technologicznej
- prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:
- praca dla prestiżowych klientów przy interesujących, rozwijających projektach
- stabilne zatrudnienie oraz świadczenia dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV: jan.sciegienny@hkstrategies.com

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.

Kontakt :

Jan Ściegienny
Technology Practice Director

phone: +48 22 536 38 00
email: jan.sciegienny@hkstrategies.com