Grzegorz Szczepański
CEO
​Jeden z najbardziej doświadczonych praktyków public relations w Polsce posiadający unikatowe kompetencje w obszarze profesjonalnych usług doradczych jak również rozległe doświadczenie w zarządzaniu komunikacją w największych polskich korporacjach.

phone: +48 22 536 38 00
email: grzegorz.szczepanski@hkstrategies.com
czytaj więcej »
Katarzyna Fabjaniak
Group Account Director
Specjalizuje się w projektowaniu i implementacji projektów komunikacji zintegrowanej, jak również komunikacji kryzysowej. Doświadczenie zdobywała pracując dla kilkudziesięciu polskich i światowych marek, w wiodących agencjach PR.  

phone: +48 607 661 166
email: Katarzyna.fabjaniak@hkstrategies.com
czytaj więcej »
Małgorzata Sierpińska
Client Service Director, Head of Technology Practice
W Hill+Knowlton Strategies odpowiada za dział Technology oraz za Client Service, w tym wsparcie bieżących i pozyskiwanie nowych projektów. Posiada doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, produktowej, kryzysowej. Pracowała i realizowała strategie PR dla firm z sektora IT, energetycznego, finansowego, FMCG, a także prowadziła nagradzane kampanie edukacyjne.

phone: +48 605 045 309
email: malgorzata.sierpinska@hkstrategies.com
czytaj więcej »
Magdalena Gudowska-Jankowska
Healthcare Practice Director
Magdalena ma 15-letnie doświadczenie pracy w zakresie Public Relations i Public Affairs. Specjalizuje się doradztwie dla branży farmaceutycznej oraz medycznej. Zdobywała doświadczenie pracując dla takich działów, jak: onkologia, hematologia, urologia, neurologia, ginekologia, psychiatria oraz choroby ultrarzadkie. Pełni również funkcję doradcy mediowego oraz wizerunkowego dla Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiej Unii Onkologii oraz stowarzyszeń pacjenckich. Pracowała między innymi dla takich firm jak Novartis, Bayer, Schering, Astellas, Pfizer, Celgene, Janssen, Acetlion, Roche czy Ferring Pharmaceuticals.

phone: +48 501 862 649
email: magdalena.gudowska@hkstrategies.com
czytaj więcej »
Jarosław Sutarzewicz
Senior Advisor
Jarosław Sutarzewicz to doświadczony specjalista ds. public affairs i komunikacji z administracją publiczną. Jako Senior Advisor wspiera klientów Hill+Knowlton Strategies w budowaniu relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy.

phone: +48 601 506 460
email: jaroslaw.sutarzewicz@hkstrategies.com
czytaj więcej »