Zachęcamy do zapoznania się z listą aktualnych klientów H+K Strategies

Hill+Knowlton Strategies w Polsce

H+K Strategies to jedna z wiodących agencji komunikacyjnych w Polsce. Wyróżnia nas dogłębne zrozumienie otoczenia biznesowego, w którym poruszają się nasi klienci. Dostrzegamy procesy społeczne, które prowadzą do coraz bardziej powszechnego demokratyzowania się praktycznie wszystkich sfer współczesnej przestrzeni społeczno-gospodarczej. Dogłębnie analizujemy relacje naszych klientów z ich interesariuszami (od konsumentów, po inwestorów, regulatorów i partnerów społecznych), dlatego proponowane przez nas działania komunikacyjne mają fundamentalny wpływ na skuteczność biznesową współpracujących z nami firm.
 
Doradzamy naszym klientom we wszystkich głównych dyscyplinach public relations, jak komunikacja korporacyjna i kryzysowa, Public Affairs, CSR & Sustainability, Brand PR, Healthcare PR oraz Technology PR.


Rozumiemy wyzwania, jakie przed biznesem postawił Internet. Dlatego też stałą częścią naszych rekomendacji są działania Digital PR w tym strategie komunikacji w mediach społecznościowych oraz działania w blogosferze.


Wyróżnia nas zawodowstwo naszych konsultantów, którzy dysponują dogłębną wiedzą na temat wszystkich aspektów biznesu od zagadnień finansowych i prawnych,  poprzez marketing, sprzedaż i HR, skończywszy na komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej.


Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych jak Cannes Liones i European Excellence Awards, a także wielokrotnymi laureatami polskich Złotych Spinaczy.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.