Czym się zajmujemy?
Kampanie, które zyskały uznanie w Polsce i na świecie

Poznaj H+K Strategies

Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem działań. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał blisko 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce. Reprezentujemy filozofię piątego krzesła.
Jako część międzynarodowej sieci Hill+Knowlton Strategies, na co dzień współpracujemy z 87 biurami na całym świecie. Nasi klienci czerpią z sieciowej struktury, otrzymując znajomość lokalnego rynku i doradztwo na międzynarodowym poziomie.


Wierzymy, że aby zapewnić pełne i niezawodne wsparcie, niezbędna jest znajomość wszystkich kluczowych aspektów biznesu i otoczenia społecznego. Konsultanci H+K Strategies dysponują wiedzą i doświadczeniem w dziedzinach takich jak marketing, sprzedaż i HR, finanse i prawo, po komunikację wewnętrzną i zagadnienia z zakresu odpowiedzialności społecznej.


Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych jak Cannes Liones i European Excellence Awards, a także wielokrotnymi laureatami polskich Złotych Spinaczy.


Jesteśmy częścią WPP - globalnej grupy operującej w sektorze usług komunikacyjnych, zatrudniającej blisko 175,000 osób w 3,000 biur w 110 państwach.