23 maja 2016

H+K Strategies rozpoczyna współpracę z Fibaro

Agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem strategii komunikacji korporacyjnej i technologicznej dla marki oraz będzie odpowiedzialna za działania wizerunkowe.
H+K Strategies rozpoczyna współpracę z Fibaro
Hill+Knowlton Stragies nawiązała współpracę z Fibaro. Agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem strategii komunikacji korporacyjnej i technologicznej dla marki oraz będzie odpowiedzialna za działania wizerunkowe.
 
Za bezpośrednią realizację projektu w H+K odpowiadać będzie zespół kierowany przez Krzysztofa Rygla (Associate).
 
Fibaro to innowacyjna firma z Polski działająca w branży IoT (Internet of Things), która w ciągu sześciu lat od rozpoczęcia działalności stała się jedną z wiodących marek na świecie, sprzedając swoje produkty na międzynarodowych rynkach. Fibaro zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro, który jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań automatyki budynkowej dostępnych na rynku. Fibaro opiera się na technologii z-wave - to metoda komunikacji, pozwalająca na bezinwazyjną instalację systemu w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. System posiada przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie sprawi problemu nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Fibaro to system w pełni stworzony i rozwijany w Polsce - również fabryka, w której wytwarzane są produkty marki zlokalizowana jest w naszym kraju.