8 października 2013

Smartfon Nokia Lumia 1020 w Polsce – najbardziej fotograficzna premiera tego roku!

18 września 2013 roku odbyła się organizowana przez Hill+Knowlton Strategies premiera smartfonu Nokia Lumia 1020. Dzięki niestandardowej formie spotkania, którego główną część stanowiły warsztaty dla dziennikarzy, zespołowi H+K udało się wygenerować nie tylko pozytywne publikacje na temat premierowego produktu, ale i samej konferencji.
Smartfon Nokia Lumia 1020 w Polsce – najbardziej fotograficzna premiera tego roku!
Agencja Hill+Knowlton Strategies, która od 2008 roku odpowiada za działania Public Relations firmy Nokia w Polsce, przygotowała konferencję dla dziennikarzy oraz blogerów z branży technologicznej i fotograficznej w związku ze startem sprzedaży smartfonu Nokia Lumia 1020 w Polsce. Gościem specjalnym wydarzenia był Piotr Trybalski, fotograf i podróżnik, który przybliżył uczestnikom tajniki fotografii mobilnej i opowiedział o swoich fotograficznych przygodach. W czasie części warsztatowej dziennikarze mieli okazję zapoznać się z możliwościami 41-megapikselowego aparatu Lumia 1020. Zajęcia prowadzone przez wykładowców z Akademii Fotografii objęły sesję zdjęciową obiektów i osób w ruchu, przedmiotów fotografowanych w różnym oświetleniu oraz z różnej odległości.


Niestandardowe podejście do spotkania prasowego, a także rozbudowana część warsztatowa, przełożyły się na kilkadziesiąt publikacji w portalach i na blogach technologicznych. Zespół H+K Strategies otrzymał także liczne podziękowania oraz wyrazy uznania ze strony zaproszonych mediów.


 

Kontakt :

Jan Ściegienny
Managing Director, Technology Practice Director

phone: +48 22 536 38 00
email: jan.sciegienny@hkstrategies.com