H+K Strategies

Specjalizacje
Corporate
Pomagamy naszym klientom wyróżnić ich firmę na rynku, chronić jej reputację oraz kształtować pożądane postrzeganie wśród jej interesariuszy.
czytaj więcej »
Brand
Pomagamy w budowaniu i umacnianiu marek. Dzięki pełnemu zrozumieniu konsumenta, marketingu i sytuacji rynkowej koncentrujemy się tylko na takich działaniach, które w wymierny sposób wspierają cele biznesowe firmy.
czytaj więcej »
CSR & Sustainability
Skutecznie wspieramy naszych klientów w opracowywaniu i realizacji programów CSR, które bezpośrednio wpływają na reputację firmy i przynoszą jej efektywność społeczną. Przygotowujemy, wdrażamy i szkolimy.
czytaj więcej »
Healthcare
Branża farmaceutyczna to jeden z najbardziej wymagających pod względem prawnym sektorów na świecie. Rozumiejąc te obostrzenia budujemy przekonujące kampanie skierowane do pacjentów, lekarzy, opinii publicznej, mediów oraz decydentów.
czytaj więcej »
Public Affairs
Skutecznie docieramy do grup mających wpływ na podejmowanie decyzji istotnych dla naszych klientów. Działamy etycznie i zawsze w pełni przejrzysty sposób.
czytaj więcej »
Technology
​Skutecznie promujemy największe technologiczne marki świata. Naszą siłą jest globalny zespół specjalistów. Na każde wyzwanie patrzymy zarówno w skali lokalnej, jak i międzynarodowej. 
czytaj więcej »